O mnie

Jestem osobą od dziecka interesującą się informatyką, programowaniem, serwisowaniem komputerów, grafiką komputerową i fotografią.


Mój pierwszy poważniejszy projekt powstał w wieku 13 lat, gdy razem z kolegą tworzyliśmy serwer do gry „Tibia”. Nad naszym autorskim projektem pracowaliśmy razem przez 8 miesięcy, wówczas ja zajmowałem się projektowaniem szaty graficznej oraz oprogramowania do aplikacji „Gęsior AAC”. Podczas pracy nad projektem tworzyłem własne skrypty w języku LUA.

Najistotniejszą dla mnie możliwością dalszego rozwoju było tworzenie projektów dla szkół, małych firm, instytucji charytatywnych oraz osób prywatnych. W tym czasie dokształcałem się indywidualnie, czytając kursy internetowe i ucząc się od innych poznanych przeze mnie informatyków.

W 2013 roku rozpocząłem naukę w Zespole Szkół Morskich w Świnoujściu na kierunku Technik Informatyk, gdzie nadal kontynuuję naukę, a podczas mojej edukacji uzyskuje sukcesy, brałem udział w tworzeniu kampanii reklamowej. Moja praca obejmowała odświeżenie logotypu szkoły, wykonanie projektu plakatów, ulotek, naszywek i strony internetowej.

Od pierwszej klasy uzyskuję oceny celujące z przedmiotów zawodowych, co jest dowodem moich umiejętności w tym kierunku.

W klasie drugiej uzyskałem świadectwo kwalifikacji E12 (montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych) W którym z części pisemnej uzyskałem 90% a z części praktycznej uzyskałem 100%.

W 2016r odbył się egzamin E.13 (projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami) z którego uzyskałem 80% z części praktycznej i 100% z części pisemnej.

W roku 2017 napisałem swój ostatni egzamin E.14 (Tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami) potwierdzający moje kwalifikacje w zawodzie i uzyskałem w nim 73% z części pisemnej i 100% z części praktycznej.